Gdzie zamówić leki na prostatę?

Temat męskości jest dla wielu panów bardzo drażliwy. Większość mężczyzn czuje na sobie presję, narzuconą przez społeczeństwo, która mówi im o tym, jacy powinni być prawdziwi macho. Tym bardziej więc panowie przeżywają w swojej głowie różne kryzysy, kiedy spotykają ich różne problemy z potencją czy prostatą.

Objawy problemów z gruczołem krokowym u mężczyzn

Pierwszym niepokojącym sygnałem, który może świadczyć o problemach ze sferą intymną, jest uczucie parcia na pęcherz. Panowie zaczynają obserwować, że nawet w nocy muszą kilka razy korzystać z toalety. Zdarza się to znacznie częściej niż dotychczas. Kolejnym problemem, który może wskazywać na konieczność przyjmowania leków na prostatę, jest ból w okolicach krocza. Może pojawiać się on przy stosunku seksualnym, albo podczas siedzenia czy zmiany pozycji. Niekiedy w oddawanym moczu zaobserwować można krew. Jeśli takie objawy wystąpią, należy bezzwłocznie umówić się na wizytę u specjalisty, jakim jest urolog.

Czy leki na prostatę dostępne są bez recepty?

Podczas wizyty u urologa, lekarz na pewno zapyta o inne szczegóły funkcjonowania narządu rozrodczego. Z pewnością przepisze on również badania krwi i moczu a także skieruje na USG. Na badaniu ultrasonograficznym ukaże się jasny obraz sytuacji. Jeśli będzie zaobserwowany tam znaczny przerost prostaty, wówczas lekarz zapisze nam odpowiednie leki na prostatę (https://www.aptekagalen.pl/prostata) można kupić również medykamenty bez recepty, jednak pomagają one wyłącznie w bardzo łagodnych przypadkach przerostu tego gruczołu i i tak powinny być zażywane pod okiem lekarza.