Miovelia, co warto o niej wiedzieć

Miovelia to preparat, który wspomaga leczenie zaburzeń płodności u kobiet. Posiada status żywności specjalnego przeznaczenia medycznego, którego składniki bogate w minerały i witaminy regulują gospodarkę hormonalną kobiet, ich metabolizm, a także oddziałują na proces owulacji, co w konsekwencji może prowadzić do zapłodnienia.

Skuteczny preparat o bogatym składzie

Kobiety, które zmagają się z insulinoopornością, zaburzeniami hormonalnymi czy wreszcie zespołem policystycznych jajników świadomie podejmują leczenie, wspomagając się właśnie Miovelią.
Preparat ten zażywa się w formie zawiesiny i jednocześnie kapsułek. Składniki zawiesiny wpływają na funkcjonowanie jajników, a także na jakość komórek jajowych, co w konsekwencji powinno zakończyć się sukcesem zapłodnienia. Kapsułki mają natomiast w swoim składzie kwas foliowy i aktywną formę folianów, witaminy B6, B12, D3, jod oraz cholinę. Wpływają przez to doskonale na rozwijający się później płód, redukując wady cewy nerwowej u dziecka i chroniąc DNA dziecka przed uszkodzeniem.

Pomocny preparat przy leczeniu zaburzeń płodności

Miovelię poleca się głównie kobietom z zespołem policystycznych jajników. Jest to najczęstsze zaburzenie endokrynologiczne u kobiet, które przejawia się między innymi zaburzeniem miesiączkowania, które zwykle przebiegają bez owulacji, także otyłością i zmianami skórnymi.
Miovelia stopniowo reguluje metabolizm, także poziom hormonów w organizmie kobiety, a przede wszystkim poprawia owulację i wpływa na jakość komórek jajowych. Zobacz: https://www.aptekagalen.pl/miovelia-30sasz-30kaps