Maxon Forte – jak stosować, by stosunek był bezpieczny?

Stosowanie leków na erekcję jest zwykle dosyć skuteczne i z pewnością wiąże się z lepszymi doznaniami w trakcie stosunku. Problem polega na tym, że wielu mężczyzn nadużywa tychże leków, uważając, że ich doznania będą jeszcze intensywniejsze. Nie należy zapominać, że takie myślenie najprawdopodobniej będzie zgubne.

Maxon Forte – lek, którego nie należy nadużywać!

Ze względu na dużą zawartość syldenafilu, Maxon Forte wykazuje bardzo wysoką skuteczność w walce z zaburzeniami erekcji. Obecność tego składnika oznacza jednak, że lek ten nie może być pod żadnym pozorem nadużywany.

Zgodnie z przyjętymi, międzynarodowymi normami, tak duże stężenie substancji aktywnej może być przyjęte wyłącznie raz na dobę. W przeciwnym razie może dojść do szeregu zaburzeń, które w najgorszym wariancie, mogą doprowadzić do konieczności przeprowadzenia operacji chirurgicznej.

Trwałe uszkodzenie penisa, czyli…?

Stosowanie zbyt dużej ilości syldenafilu może doprowadzić do niekontrolowanego wzrostu ciśnienia krwi w obrębie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie – do zaburzeń świadomości, zawrotów głowy i wewnętrznych krwotoków (zwłaszcza w obrębie tkanki prącia). Co więcej, zaburzenia te mogą dotknąć również wielu innych organów, w tym – co jest chyba najgorszym, możliwym scenariuszem – serca i mózgu. Dlatego zawsze należy pamiętać o tym, by leki na erekcję były stosowane zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami.

Reasumując, osoby stosujące Maxon Forte https://www.aptekagalen.pl/maxon-forte-50mg-2tbl powinny zwracać uwagę nie tylko na doznania, ale też (a może przede wszystkim) na własne zdrowie.