3 rzeczy, które wyróżniają Maxon Active

Na rynku jest coraz więcej leków, w których substancją czynną jest syldenafil. Głównym celem ich stosowania jest walka z zaburzeniami wzwodu oraz impotencją. Wśród tych leków jest też Maxon Active, który z kilku różnych powodów wyróżnia się na tle podobnych produktów. Jakie to rzeczy?

1. Trzeba popić

Maxon Active ma formę tradycyjnych tabletek. Oznacza to, że żeby go przyjąć, powinno się popić go szklanką wody. Dzięki niej tabletka szybciej się rozpuści i szybciej będzie mogła zostać wchłonięta przez organizm. To dobre rozwiązanie dla osób, którym nie odpowiadają leki do żucia np. ze względu na ich smak lub większą wygodę przyjęcia. Jest to kwestia bardzo indywidualna.

2. Przyjmowanie z jedzeniem może opóźnić działanie

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjąć Maxon Active podczas posiłku. Można zrobić to w sposób dość dyskretny, zwłaszcza jeśli zwykle przyjmuje się leki o podobnym wyglądzie. Warto jednak wiedzieć, że połknięcie leku podczas obfitego posiłku może opóźnić jego działanie. Jest to kwestia utrudnionego wchłaniania się składników. By efekt był szybszy (czyli mieścił się w zakresie od 30 do 60 minut od przyjęcia tabletki), najlepiej jest przyjmować ją niezależnie od posiłku lub też zrezygnować z bardzo obfitego jedzenia na rzecz czegoś lekkostrawnego.

3. Lek zawiera laktozę

Maxon Active zawiera laktozę. Oznacza to, że nie powinny przyjmować go osoby, które jej nie tolerują. Uczulenie na jakikolwiek składnik leku wyklucza jego przyjęcie, bo mogą pojawiać się działania niepożądane.